Int ne. #10849
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Tato aukce skončila (po 18. 05. 2026 10:16)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Flair 6100 i |
| Prvotní registrace | 09/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 278.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Dodatečné vybavení filtrem částic | Ne |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.530 mm |
| Šířka v mm | 2.333 mm |
| Výška v mm | 3.120 mm |
| Identifikační číslo vozidla | ***************** |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Odpojitelné spřáhlo přívěsu | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Bederní opěrka | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Posilovač řízení |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Poškození
Umístění
Německo, Großolbersdorf
POSTCODE: 09432
Vzdálenost:
... km
Int ne. #10849
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Tato aukce skončila (po 18. 05. 2026 10:16)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.