Int ne. #198713
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:46)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Flair 6700 i TA |
| Prvotní registrace | 04/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 126.351 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 6.930 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Kontrolka filtru částic v kabině se rozsvěcí sporadicky, senzor?
Filtr pevných částic byl vyčištěn v září 2022. Každoroční testy emisí výfukových plynů v pořádku.
Umístění
Německo, Wuppertal
POSTCODE: 42279
Vzdálenost:
... km
Int ne. #198713
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:46)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.