Int ne. #124611
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Notin Bilbao
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Notin |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Bilbao |
| Prvotní registrace | 06/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 18.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Maďarsko, Keszthely
POSTCODE: 8360
Vzdálenost:
... km
Int ne. #124611
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Notin Bilbao
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.