Int ne. #210369
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
P.L.A. PLA
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 11:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | P.L.A. |
| Kategorie | Alcove |
| Model | PLA |
| Prvotní registrace | 06/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 40.300 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Vnější strana dveří řidiče, horní roh vpravo, velikost asi 1 cm, přeloženo o 45°. (Bez omezení)
Uvnitř mírné známky opotřebení.
Stahovák bezpečnostních pásů, zadní sedadlo vpravo, vadný.
Kuchyňský kohoutek v současné době vadný (bude vyměněn).
Známky povětrnostních vlivů na zámku garáže, bez funkčních omezení, viz obrázek.
Rez na držáku couvací kamery
Poškození
Umístění
Německo, Jever
POSTCODE: 26441
Vzdálenost:
... km
Int ne. #210369
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
P.L.A. PLA
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 11:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.