Int ne. #216291
Aktivní
Panama P 10 S
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Panama |
| Kategorie | Autobus |
| Model | P 10 S |
| Prvotní registrace | 06/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 37.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 4.972 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Dveře chladničky zvenčí mírné známky opotřebení
Držák na stůl v bočních dveřích vpravo dole malá prasklina v plastovém držáku
Mírné známky opotřebení na levé přední straně vozidla
Disky kol vykazují známky opotřebení
Mírné praskliny na střešním plášti (dle prodejce Albers mobile "Ga is provided" uvedeno v předávacím protokolu z 13.06.2024)
Doplňující poznámka:
Vozidlo je dovozové.
Vozidlo vykazuje obecné známky používání.
Poškození
Umístění
Německo, Holzwickede
POSTCODE: 59439
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216291
Aktivní
Panama P 10 S
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.