Int ne. #227176
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix 5900 B
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 10:11)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Phoenix |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 5900 B |
| Prvotní registrace | 02/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 300.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.200 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Vyhřívání sedadel | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Syke
POSTCODE: 28857
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227176
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix 5900 B
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 10:11)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.