Int ne. #202751
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix 7200 RS
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Phoenix |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 7200 RS |
| Prvotní registrace | 09/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 116.500 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 107 kW (145 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.200 kg |
| Délka v mm | 7.580 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Nálepky jsou popraskané vlivem slunečního záření. Dvě malé promáčkliny v zadní části. Škrábance na straně spolujezdce. Chladnička občas nestartuje na plyn (je třeba vyčistit trysku).
Poškození
Umístění
Německo, Linkenheim-Hochstetten
POSTCODE: 76351
Vzdálenost:
... km
Int ne. #202751
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix 7200 RS
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.