Int ne. #217743
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix A 7400 RSL
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Phoenix |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A 7400 RSL |
| Prvotní registrace | 05/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 171.350 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.600 kg |
| Délka v mm | 7.850 mm |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Navigační systém | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Dobře udržovaný obytný vůz. Dřívější poškození při manévrování.
Postižené příplatkové díly a boční lišta byly odborně opraveny nebo vyměněny.
Motorový vůz je v dobrém stavu.
Před delší cestou se doporučuje nová prohlídka. Interval prohlídek byl dosažen. Z hlediska počtu najetých kilometrů by měla být provedena až při 213 000 km. Poslední servisní prohlídka u společnosti IVECO proběhla 25.04.2023.
Doporučujeme:
- Výměna pneumatik, žhavicí svíčky
- Zpráva EDC se rozsvěcí sporadicky
Umístění
Německo, Lindau
POSTCODE: 88131
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217743
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix A 7400 RSL
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.