Int ne. #220056
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Phoenix |
| Kategorie | Alcove |
| Model | TOP X Alkoven 10.000 BMLX |
| Prvotní registrace | 08/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 80.000 km |
| Podvozek | MAN |
| Výkon motoru v kW | 213 kW (290 PS) |
| Výtlak v cm³ | 6000 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 12.000 kg |
| Délka v mm | 10.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Garching
POSTCODE: 85748
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220056
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.