Int ne. #220101
Aktivní
Pilote Aventura 710G
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Aventura 710G |
| Prvotní registrace | 04/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 123.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.750 kg |
| Délka v mm | 7.100 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Španělsko, Barcelona
POSTCODE: 08620
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220101
Aktivní
Pilote Aventura 710G
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.