Int ne. #218544
Aktivní
Pilote Exploration 715 FD
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Exploration 715 FD |
| Prvotní registrace | 10/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 104.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2464 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.150 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Edewecht
POSTCODE: 26188
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218544
Aktivní
Pilote Exploration 715 FD
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.