Int ne. #58272
Již není k dispozici
Pilote G 700 GJ
Konec aukce: čt 23. 04. 2026 10:14
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | G 700 GJ |
| Prvotní registrace | 12/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 20.730 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6 |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kožený volant | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Čalounění | Částečná kůže |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Světlomety | Denní světla |
| Posilovač řízení | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Dresden
POSTCODE: 01067
Vzdálenost:
... km
Int ne. #58272
Již není k dispozici
Pilote G 700 GJ
Konec aukce: čt 23. 04. 2026 10:14
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.