Int ne. #220768
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pilote G690
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | G690 |
| Prvotní registrace | 05/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 116 kW (158 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB |
Obecný popis
Známé závady
Kryt kliky markýzy je vadný.
Umístění
Německo, Hamm
POSTCODE: 59063
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220768
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pilote G690
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.