Int ne. #224383
Aktivní
Pilote Galaxy 880
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Galaxy 880 |
| Prvotní registrace | 05/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 133.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.090 mm |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Vadná deska plošných spojů pro připojení 12V jednotky (baterie karoserie). 12V je vždy zapnuto (přemostěno odbornou firmou.) Kuchyňské světlo bez funkce.
Poškození
Umístění
Německo, Himmelpforten
POSTCODE: 21709
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224383
Aktivní
Pilote Galaxy 880
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.