Int ne. #209840
Příležitost k nákupu
Pilote P696GJ
Tato aukce skončila (čt 09. 04. 2026 11:40)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | P696GJ |
| Prvotní registrace | 03/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 58.900 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.500 kg |
| Délka v mm | 6.960 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Lindhorst
POSTCODE: 39326
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209840
Příležitost k nákupu
Pilote P696GJ
Tato aukce skončila (čt 09. 04. 2026 11:40)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.