Int ne. #219707
Aktivní
Pilote P746GJ
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | P746GJ |
| Prvotní registrace | 07/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gengenbach
POSTCODE: 77723
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219707
Aktivní
Pilote P746GJ
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.