Int ne. #217324
Aktivní
Pilote V630G
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:27)
Dostupnost: 15. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pilote |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | V630G |
| Prvotní registrace | 06/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 60.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.363 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Po krádeži v lednu 2024 byl volant vyměněn, protože byl přeříznutý. Střešní okno bylo vyměněno, protože bylo poškozeno. Jinak nedošlo k žádným dalším škodám.
Karavan byl zabaven policií již po jednom dni, jelikož mám v karavanu sledovací zařízení.
Umístění
Německo, Schwabach
POSTCODE: 91126
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217324
Aktivní
Pilote V630G
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:27)
Dostupnost: 15. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.