Int ne. #222627
Aktivní
Pössl 2Win
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | 2Win |
| Prvotní registrace | 03/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 59.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Poškození
Umístění
Německo, Kiel
POSTCODE: 24145
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222627
Aktivní
Pössl 2Win
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.