Int ne. #223852
Aktivní
Pössl 2Win
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | 2Win |
| Prvotní registrace | 07/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 98.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Berngau
POSTCODE: 92361
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223852
Aktivní
Pössl 2Win
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.