Int ne. #227986
Aktivní
Pössl 2Win P2 Relax
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:43)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 2Win |
| Model | P2 Relax |
| Prvotní registrace | 03/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 90.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškození motoru, vadný rozvodový řemen během jízdy
Umístění
Německo, Immenstaad
POSTCODE: 88090
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227986
Aktivní
Pössl 2Win P2 Relax
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:43)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.