Int ne. #208216
Aktivní
Pössl 2Win Plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Prvotní registrace | 07/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 29.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Arendsee
POSTCODE: 39619
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208216
Aktivní
Pössl 2Win Plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.