Int ne. #220404
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl 2Win Plus
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Prvotní registrace | 05/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 56.900 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Škrabka na stěny na straně řidiče
Obložení zpětného zrcátka na straně spolujezdce
Otvor ve stole
Posuvné dveře malá kamenná odštěpená část od "zrcadlového triku"
Poškození
Umístění
Německo, Neresheim
POSTCODE: 73450
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220404
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl 2Win Plus
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.