Int ne. #219934
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl Boxer
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 16:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Boxer |
| Prvotní registrace | 12/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 170.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 79 kW (107 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2446 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.595 kg |
| Délka v mm | 5.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Rez na podvozku musí být opravena.
Poškození
Umístění
Německo, Korschenbroich
POSTCODE: 41352
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219934
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl Boxer
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 16:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.