Int ne. #216858
Příležitost k nákupu
Pössl Campster
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 11:48)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Campster |
| Modell | Campster |
| Prvotní registrace | 11/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1499 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.001 kg |
| Délka v mm | 4.959 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schwäbisch Hall
POSTCODE: 74523
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216858
Příležitost k nákupu
Pössl Campster
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 11:48)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.