Int ne. #226470
Aktivní
Pössl Concorde
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Concorde |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 12/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 280.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 80 kW (109 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2148 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Promáčklina na pravém prahu. Poškození při parkování, není relevantní pro TÜV.
Poškození laku
Poškození
Umístění
Německo, Oberkirch
POSTCODE: 77704
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226470
Aktivní
Pössl Concorde
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.