Int ne. #86026
Aktivní
Pössl Duo
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Duo |
| Modell | Duo |
| Prvotní registrace | 04/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 147.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 98 kW (133 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2300 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Wedemark
POSTCODE: 30900
Vzdálenost:
... km
Int ne. #86026
Aktivní
Pössl Duo
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.