Int ne. #220963
Aktivní
Pössl For 2
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: 27. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | For 2 |
| Modell | For 2 |
| Prvotní registrace | 03/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 87.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.510 kg |
| Délka v mm | 5.650 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Hnací hřídel s gumovou objímkou
Umístění
Německo, Itzstedt
POSTCODE: 23845
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220963
Aktivní
Pössl For 2
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:55)
Dostupnost: 27. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.