Int ne. #218409
Opětovné vyjednávání
Pössl Roadcruiser
Konec aukce: st 29. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Roadcruiser |
| Modell | Roadcruiser |
| Prvotní registrace | 03/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 115.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žaluzie na střešním okně částečně vadná, ale funguje
Umístění
Německo, Blaubeuren
POSTCODE: 89143
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218409
Opětovné vyjednávání
Pössl Roadcruiser
Konec aukce: st 29. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.