Int ne. #209916
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl Roadstar 600 L
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 11:02)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Roadstar |
| Modell | 600 L |
| Prvotní registrace | 04/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 44.600 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vnější zásuvka kryt je roztržený jinak si nejsem vědom žádné vady
Poškození
Umístění
Německo, Wiesbaden
POSTCODE: 65205
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209916
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Pössl Roadstar 600 L
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 11:02)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.