Int ne. #175874
Aktivní
Pössl Summit 600
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Pössl |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Summit |
| Modell | 600 |
| Prvotní registrace | 08/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 43.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 35.000 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Téměř jako nový
Umístění
Německo, Kronach
POSTCODE: 96317
Vzdálenost:
... km
Int ne. #175874
Aktivní
Pössl Summit 600
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.