Int ne. #219551
Aktivní
Rapido 896F
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rapido |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 896F |
| Prvotní registrace | 09/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 59.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Španělsko, Agaete
POSTCODE: 35480
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219551
Aktivní
Rapido 896F
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.