Int ne. #224377
Příležitost k nákupu
Rapido 903 DF
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:10)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rapido |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 903 DF |
| Prvotní registrace | 05/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 48.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadná zadní kamera.
Umístění
Německo, Neuenkirchen
POSTCODE: 48485
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224377
Příležitost k nákupu
Rapido 903 DF
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:10)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.