Int ne. #219339
Příležitost k nákupu
Rapido 983M
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:18)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rapido |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 983M |
| Prvotní registrace | 03/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 126.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2143 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.880 kg |
| Délka v mm | 6.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Rabenau
POSTCODE: 01734
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219339
Příležitost k nákupu
Rapido 983M
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:18)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.