Int ne. #217998
Příležitost k nákupu
Rimor 607
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:38)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 607 |
| Prvotní registrace | 04/1994 |
| Počet ujetých kilometrů | 180.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 59 kW (80 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | HVLT75 |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
1 knipperlicht hoog achter mist
beetje schade achterkant bumper, zit vast geplakt
Bijrijders deur wat roest plekjes
Teplá voda/plyn dlaždice nefunguje
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Reeuwijk
POSTCODE: 2811
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217998
Příležitost k nákupu
Rimor 607
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:38)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.