Int ne. #227905
Aktivní
Rimor Europeo 5
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Europeo 5 |
| Prvotní registrace | 07/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 131.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.153 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškozený zadní nárazník, škrábanec na zadní straně řidiče, promáčklina na zadní části vozu
Poškození
Umístění
Německo, Borna
POSTCODE: 04552
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227905
Aktivní
Rimor Europeo 5
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.