Int ne. #216918
Příležitost k nákupu
Rimor Katamaran 8P
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:45)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Katamaran 8P |
| Prvotní registrace | 01/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 54.275 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.570 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Mobilní telefon v posledních dvou letech příliš nejezdil. Zdravotní důvody. Vozidlo je zaparkované v uzavřené garáži s elektrickou přípojkou. Je registrováno a připraveno k testovací jízdě. Přítomno několik málo škrábanců.
Umístění
Německo, Bad Münstereifel
POSTCODE: 53902
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216918
Příležitost k nákupu
Rimor Katamaran 8P
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:45)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.