Int ne. #208702
Aktivní
Rimor Katamarano
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Katamarano |
| Prvotní registrace | 04/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 125.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 6.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Ettlingen
POSTCODE: 76275
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208702
Aktivní
Rimor Katamarano
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.