Int ne. #219361
Aktivní
Rimor Seal 95
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Seal 95 |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 34.251 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.414 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gengenbach
POSTCODE: 77723
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219361
Aktivní
Rimor Seal 95
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.