Int ne. #207210
Aktivní
Rimor Super Brig 695
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 13:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Super Brig 695 |
| Prvotní registrace | 03/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 41.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 6.950 mm |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, 50354 Hürth
POSTCODE: 50354
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207210
Aktivní
Rimor Super Brig 695
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 13:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.