Int ne. #220379
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Rimor Teilintegriert
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 12:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Teilintegriert |
| Prvotní registrace | 08/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 58.500 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 7.850 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Odborně opravené poškození při nehodě v přední části (faktury jsou k dispozici)
Dekorace v zadní části poněkud poškozené
Umístění
Německo, Schüttorf
POSTCODE: 48465
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220379
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Rimor Teilintegriert
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 12:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.