Int ne. #223691
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Rimor Unico
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:43)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Rimor |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Unico |
| Prvotní registrace | 07/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 157.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2496 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.210 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Oprava poškození vodou nebo oprava vnějšího pláště
Umístění
Německo, Ispringen
POSTCODE: 75228
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223691
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Rimor Unico
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:43)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.