Int ne. #218962
Aktivní
Roadcar R 540
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 9:21)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roadcar |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | R |
| Modell | 540 |
| Prvotní registrace | 08/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 85.400 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1956 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Vnější záplaty, bez rezavých skvrn
Mírné poškození laku.
Vnější zrcátko vlevo, rám má díry, ale je stále funkční.
(TÜV ho nekritizuje)
Životnost interiéru jako nového
Poškození
Umístění
Německo, Achim - Uphusen
POSTCODE: 28832
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218962
Aktivní
Roadcar R 540
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 9:21)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.