Int ne. #218176
Aktivní
Robel-Mobil K 650 HLB
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:17)
Dostupnost: 25. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Robel-Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | K 650 HLB |
| Prvotní registrace | 02/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 42.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2987 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.700 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Seestermühe
POSTCODE: 25371
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218176
Aktivní
Robel-Mobil K 650 HLB
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:17)
Dostupnost: 25. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.