Int ne. #224603
Aktivní
Robel-Mobil TG 630 FB
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Robel-Mobil |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | TG 630 FB |
| Prvotní registrace | 04/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 94.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 105 kW (143 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.300 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Buseck
POSTCODE: 35418
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224603
Aktivní
Robel-Mobil TG 630 FB
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.