Int ne. #224008
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Robeta Dyonisus
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Robeta |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Dyonisus |
| Prvotní registrace | 06/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 69.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.413 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadný kompresor klimatizace
Výměna rozvodového řemene po 6 letech podle výrobce
Vnitřní sprcha je odpojena - lze kdykoli odpojit
Umístění
Německo, Efringen-Kirchen
POSTCODE: 79588
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224008
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Robeta Dyonisus
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.