Int ne. #224253
Příležitost k nákupu
Roller Team Fiat
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:20)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Fiat |
| Prvotní registrace | 03/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 151.601 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 3klh32 |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Zevenbergen
POSTCODE: 4762 AS
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224253
Příležitost k nákupu
Roller Team Fiat
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:20)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.