Int ne. #207166
Aktivní
Roller Team Granduca Garage
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 13:15)
Dostupnost: 29. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage |
| Prvotní registrace | 09/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 62.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 300 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.150 kg |
| Délka v mm | 7.360 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Rohová část levého zadního nárazníku mírně poškozená, malá promáčklina ve dveřích řidiče, zamykací mechanismus horní skříňky nad bočním sedadlem již není přítomen, nahrazen jiným zamykacím mechanismem, přirozeně mírné známky používání.
Poškození
Umístění
Německo, München
POSTCODE: 80997
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207166
Aktivní
Roller Team Granduca Garage
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 13:15)
Dostupnost: 29. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.