Int ne. #116227
Neaktivní
Roller Team Granduca Garage P
Konec aukce: po 07. 07. 2025 12:39
Dostupnost: okamžitě
:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage P |
| Prvotní registrace | 08/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 75.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 116 kW (158 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.440 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Drobné vtípky. Jsem lak
Poškození
Umístění
Německo, Stetten
POSTCODE: 87778
Vzdálenost:
... km
Int ne. #116227
Neaktivní
Roller Team Granduca Garage P
Konec aukce: po 07. 07. 2025 12:39
Dostupnost: okamžitě
:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.