Int ne. #191864
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 12:41)
Dostupnost: 21. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 11/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 43.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Vaihingen
POSTCODE: 71665
Vzdálenost:
... km
Int ne. #191864
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 12:41)
Dostupnost: 21. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.