Int ne. #227959
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos 267 TL
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 267 TL |
| Prvotní registrace | 11/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 5.500 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Jüchen
POSTCODE: 41363
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227959
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos 267 TL
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.